o Laboratorium

O laboratorium

Specjalizujemy się w weterynarii drobiu, która jest jedną z najprężniej rozwijających się gałęzi weterynarii. W naszym laboratorium stawiamy na wiarygodność i rzetelność wykonywanych analiz, przy możliwie najkrótszym czasie oczekiwania na wyniki. Udaje nam się to zapewnić dzięki wykwalifikowanemu personelowi, który pracuje na wysokiej klasy sprzęcie diagnostycznym. Stawiamy także na sprawdzone techniki diagnostyczne. Zapewniamy fachową pomoc w szczegółowej interpretacji wyników badań. Swoją pracą wspomagamy nie tylko lekarzy weterynarii, ale i producentów drobiu oraz firmy działające na rzecz drobiarstwa. W zakresie diagnostyki chorób drobiu wykonujemy badania bakteriologiczne, mycologiczne oraz badanie lekowrażliwości.

Gwarancja pewności. Szybkie i wiarygodne wyniki badań. Poznaj ofertę.

współpraca

Chcąc skorzystać z usług naszego laboratorium wystarczy wysłać do nas próbki do badań. Dołączyć

należy wypełnione pismo przewodnie, które udostępniamy Państwu w zakładce do Pobrania.

pisma przewodnie

 

kontakt

tel.: +48 539-529-370
e-mail: badania@centrolab.pl

Centrolab

ul. Zwycięstwa 6
09-300 Żuromin
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora danych w celu nawiązywania kontaktu. Administratorem danych osobowych jest Centrolab Sp. z o.o. (ul. Zwycięstwa 6, 09-300 Żuromin).


Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia wiadomości.


Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawdo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wycofania zgody na ich przetwarzanie.

Informujemy, że wszystkie Twoje dane są chronione uwzględniając aktualne przepisy RODO. Korzystamy również z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Prawem Telekomunikacyjnym.
Administrator Danych, Polityka Prywatności.